Meespelen in promotiefilm of als fotomodel!

Ben jij het nieuwe gezicht van het Drachtster? Wil jij een rol spelen in de nieuwe promotievideo van onze school? Dit is je kans!

Donderdag 1 oktober maakt het bedrijf Imazzo opnames voor een promotievideo van het Drachtster Lyceum. Die is bestemd voor leerlingen uit groep 8 en hun ouders. We zoeken leerlingen uit klas 1, 2 en 3 (maximaal zes per jaarlaag) die een rol spelen in deze video. Als figurant, maar óók omdat je bijvoorbeeld goed kunt overbrengen waarom jij voor deze school gekozen hebt.

Ook zoeken we jongens en meisjes uit klas 1, 2 en 3 die Gezichten van het Drachtster Lyceum willen worden. Na een fotoshoot op donderdagmiddag 1 oktober kiezen we wiens beeltenis de website, posters, aanmeldingsformulieren en andere uitingen van onze school zal sieren. 

Aanmelden kan tot en met 28 september bij dhr. Spijkers via m.spijkers@singelland.nl .