Meepraten over school? Kom bij het LPF!

Het leerlingenplatform zoekt enthousiaste leerlingen die willen meepraten over de school. Samen zetten we ons in voor het belang van de leerlingen, en de school. Wij kaarten problemen aan bij de schoolleiding, zodat we hier een oplossing voor kunnen vinden!

Helaas wordt ons team nogal uitgedund dit jaar: zes van ons zitten namelijk in het examenjaar! Vind je het interessant, wil je je inzetten voor de school, of wil je gewoon een kijkje nemen? Kom dan aankomende donderdag langs bij onze open vergadering. Je bent ook welkom als je iets kwijt wil over de school.

Wij hebben nog geen havoleerlingen in ons team, en die inzichten hebben we juist nodig! 

Donderdag 10 november, het 4e uur. Absentie wordt ter plekke geregeld. We zitten in de stilteruimte, hopelijk zien we je daar! (Snacks worden geregeld!)