Onderzoeksvaardigheden H4 en V5

Beste leerlingen uit H4 en V5,

pwsDirect na de zomervakantie starten jullie met het maken van een PWS. Op maandag 29 en dinsdag 30 juni gaan jullie je hierop voorbereiden, door het volgen van workshops, en het maken van een ‘mini-PWS’. De workshops (maandag) worden gegeven door HBO-studenten, docenten en (oud)-leerlingen van onze school. Op dinsdag ga je in een tweetal aan de slag met een ‘mini-PWS’. Voor het ‘mini-PWS’ kies je drie vakken waarover je het liefste een PWS zou maken.

Om de onderzoekszoeksdagen zo goed mogelijk te laten verlopen maken we van te voren een indeling. Je moet je daarom voor vrijdag 19 juni inschrijven via het inschrijfformulier. Je kunt dan zelf kiezen naar welke workshops je op maandag wilt en voor welke vak je op dinsdag aan de slag wilt. Meer informatie vind je in je Magister-mail.